O mnie - Piotr Szpunar Psychodietetyk Lublin, Dobry Dietetyk Lublin, Odchudzanie Lublin, Psychoterapia Lublin, Psychoterapeuta Lublin, Anoreksja Lublin, Bulimia Lublin, Zaburzenia odżywiania Lublin

O mnie

dietetyk lublin psychodietetyk lublin dobry psychoterapeuta lublin

     Jestem magistrem filozofii UMCS. Mam 39 lat, mieszkam w Lublinie.  Od 2014 r. pracuję z osobami zmagającymi się z problemami natury “żywieniowej”, którzy poszukują wsparcia, rozmowy, konsultacji, terapii. Prowadzę szkolenia, grupy psychoedukacyjne, warsztaty obejmujące tematy z zakresu psychodietetyki, dietetyki, psychoterapii. 

     Zajmuję się głównie zagadnieniami związanymi z zaburzeniami żywienia (szczególnie otyłości). Bardzo interesują mnie czynniki genetyczne, środowiskowe i psychologiczne problemu, z którym boryka się duża część społeczeństwa. Odpowiedź na pytanie, jak i w których momentach rozwoju naszej kultury i stylu życia, jedzenie stało się tak naprawdę zagrożeniem dla wielu społeczeństw i doprowadza do najgorszych konsekwencji. 

     Stawiam w pracy na holistyczne podejście do podejmowanego zagadnienia. Tylko w ten sposób szansa na osiągnięcie trwałych zmian jest bardzo duża. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, miłośnik psychologii, antropologii… koszykówki i żużla.

 

⇒ KWALIFIKACJE

  • KURS PSYCHOTERAPII4,5 letni całościowy kurs psychoterapii (2012 r. – 2017 r.) uprawniający do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 
  • PSYCHODIETETYK / Kurs – certyfikat MEN ( 2014 r. )
  • DORADCA DIETETYCZNY / Kurs – certyfikat MEN ( 2014 r. )
  • COACH DIETETYCZNY / Kurs – certyfikat MEN ( 2015 r.
  • SZKOLENIOWIEC – TRENER ( 2016 r. )
  • TEAMBUILDING – motywacja i budowanie zespołu / Kurs – certyfikat MEN ( 2016 r. )

 

W gabinecie najważniejsze dla mnie jest zaufanie i zrozumienie. Każdy obiera indywidualną drogę radzenia sobie z problemem. Szanując to i szanując siebie wzajemnie, budujemy motywację i gotowość do zmiany.

Piotr Szpunar

20-640 Lublin ul. Faraona 6/1

tel. 794-550-386

e-mail: kontakt@psychodietetyk-lublin.pl
laoader